Home » Servis

Záruční i pozáruční servis patří ke standardním službám zákazníkům. V případě poruchy zařízení nebo technologie či závadě na samotném bazénu je vám k dispozici rychlý servis. Na nerezové bazény je vázaná záruka 10 let, což určitě oceníte zejména při nečekaných poruchách v letních měsících. Samozřejmostí záručního servisu jsou bezplatné opravy a poradenství a tedy bezstarostné koupání.

Pozáruční servis pro vás zajišťují kvalifikovaní zaměstnanci, kteří jsou vám připraveni okamžitě poradit, provést opravy či úpravy a kompletně bazén i příslušenství zkontrolovat. Výhodou pozáručního servisu je zajištění správné funkčnosti a jistota kvalitně provedeného servisu, který může mít vliv na životnost bazénu.

Ke službám rovněž patří údržba bazénu a zajištění jeho provozu. Možná se vám nechce pracně bazén obstarávat nebo nemáte čas o něj pečovat. V tomto případě vám jsou k dispozici odborníci, kteří vám s veškerou pečlivostí bazén vyčistí, postarají se o proplach pískové filtrace, zkontrolují pH, nadávkují bazénovou chemii, prohlédnou a zrevidují elektroinstalaci a zkontrolují řídicí a měřící systém. Nechte údržbu na odbornících a užívejte si jen příjemností spojených s bazénem a koupáním.

Poptávka
Nevíte si rady? Kontaktujte nás!
captcha