Home » Naše služby » Realizace na klíč

Realizace bazénů na klíč

Toužíte po novém bazéně na zahradě, kde se budete moci příjemně osvěžit během parných letních dní? Nebo dáváte přednost pohodlnému plavání po celý rok v domě? Ať už jsou Vaše představy jakékoliv, zaručíme vám, že splníme i ty nejnáročnější požadavky! V rámci cenové nabídky zpracujeme zdarma i technickou dokumentaci a upřesníme veškeré detaily, technické i technologické parametry. Díky našim zkušeným odborníkům provádíme kompletní realizaci bazénů na klíč – vaše představy – naše realizace.

Co všechno pro Vás zpracujeme?

  • Nabízíme technické nákresy a návrhy bazénů přesně podle představ a zadaných kritérií.
  • Dále zajišťujeme projektovou dokumentaci a inženýrskou činnost včetně vyřízení veškerých legislativních stanovisek a stavebních vyjádření.
  • Po dohodě zajišťujeme veškeré stavební práce, bourací a přípravné práce a po realizaci vlastního nerezového bazénu i dokončovací stavební práce.
  • Samotnou realizaci, včetně technologie a příslušenství provádíme výhradně vlastními speciálně vyškolenými pracovníky.
  • Garantujeme správnou funkčnost bazénu a provádíme i důkladný zkušební provoz.
  • Rádi Vám pomůžeme v případě jakýchkoliv dotazů a nejasností s provozem bazénu.

Zajistíme veškeré kroky spojené s realizací nerezového bazénu. Vám tedy nezbývá, než si vybrat nejvhodnější typ bazénu. Provádíme výstavbu vnitřních i venkovních bazénů a obrátit se na nás můžete také s v případě rekonstrukce stávajícího a již nevyhovujícího bazénu.

Už nemusíte přemýšlet, čím vyplnit místo na zahradě, realizujte sen, který vás bude bavit! Bazény jsou cenově dostupné a ocení je všechny věkové kategorie. Potěšte své děti dováděním ve vodě, nadchněte návštěvu během letního grilování a sami si najděte čas udělat něco pro své zdraví a relaxaci. Realizace bazénu je nyní na dosah ruky. Obraťte se na odborníky a Vaše sny se stanou skutečností.

Poptávka
Nevíte si rady? Kontaktujte nás!
captcha