Home » Naše služby

Naše služby

Naše společnost nabízí komplexní služby v oblasti realizace, úprav a servisu bazénů na klíč. Díky dlouholetým zkušenostem můžeme nabídnout klientům veškeré zázemí pro výstavbu vnitřních i venkovních bazénů. Od roku 2007 patříme mezi špičkové dodavatele nadstandartních služeb, vybavení a příslušenství. Díky celkové realizaci bazénů od A-Z dokážeme splnit i náročné požadavky zákazníků. Máme za sebou bohaté reference a realizace již mnoha bazénů.

Obrátit se na nás můžete i v případě rekonstrukce a úprav již stávajícího bazénu. K našim službám patří také zpracování návrhů, servis a poradenství. Zakoupit si u nás můžete rovněž příslušenství zastřešení, podsvícení, masážní chrliče a lavice a pro prodloužení sezóny nabízíme také možnosti instalace ohřevu a dohřevu vody.

Poradíme Vám s úsporou energie na dohřev vody, zvýšení úspor vody a zajistíme bezpečnost vašeho bazénu. Používáme speciální zakrytí (termolamely, folie a speciální konstrukce pro nadhladinové zakrytí) a jsme připraveni vám pomoci ve všech směrech.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a využijte všech služeb, které nabízíme. Zajistíme řídicí a komunikační systém, automatické zakrytí rolety, dávkovače PH a další nezbytnosti pro správný chod vašeho bazénu. Díky vyškoleným profesionálům zaručíme kompletní výstavbu bazénu, následný záruční servis a doplňkové služby. Využít můžete i pozáruční servis nebo dodatkové řešení vašeho stávajícího bazénu.

Hledáte-li odborníky v oblasti nerezových bazénů, díky nimž získáte dlouholetou záruku spokojenosti, vyberte si z bohaté nabídky služeb:

Vlastnit bazén nemusí být pouhým snem. My vám nabízíme nerezové bazény, které jsou zdravotně nezávadné, nerezaví a jsou na celý život. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě.

Poptávka
Nevíte si rady? Kontaktujte nás!
captcha